Разлика помеѓу преработките на „Љубиша Георгиевски“

с
нема опис на уредувањето
с (Бот: Менува Категорија:Претседатели на Собранието на Македонија)
с
[[Категорија:Македонски писатели]]
[[Категорија:Македонски режисери]]
[[Категорија:Политичари од ВМРО-ДПМНЕ]]
 
[[bg:Любиша Георгиевски]]