Љубомир Јанев: Разлика помеѓу преработките

Додадени 60 бајти ,  пред 11 година
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 2002]]
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 2004]]
[[Категорија:Политичари од СДСМ]]