Разлика помеѓу преработките на „Кога лисјата паѓаат (ТВ серија)“

с
с (ситна поправка)
[[bg:Листопад (сериал)]]
[[en:Yaprak Dökümü (TV series)]]
[[fa:برگهای ریزان (مجموعه تلویزیونی)]]
[[fa:برگ‌ریزان (سریال)]]
[[hr:Kad lišće pada (TV serija)]]
[[sr:Кад лишће пада (серија)]]
24.517

уредувања