Разлика помеѓу преработките на „Олеинска киселина“

с
r2.7.1) (Бот Додава: he:חומצה אולאית
с (Создадена страница со: {{chembox | verifiedrevid = 388975817 | Name = Олеинска киселина | ImageFile = Oleic-acid-skeletal.svg | ImageSize = 250px | ImageFi...)
 
с (r2.7.1) (Бот Додава: he:חומצה אולאית)
[[id:Asam oleat]]
[[it:Acido oleico]]
[[he:חומצה אולאית]]
[[lv:Oleīnskābe]]
[[hu:Olajsav]]
86.434

уредувања