Разлика помеѓу преработките на „Тито Петковски“

Додадени 68 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
с (Бот: Менува Категорија:Претседатели на Собранието на Македонија)
с
[[Категорија:Претседатели на Собранието на Република Македонија]]
[[Категорија:Македонски политичари]]
[[Категорија:Пратенички состав 2008-2011]]
 
[[bg:Тито Петковски]]
[[de:Tito Petkovski]]