Разлика помеѓу преработките на „Сен Дени (Реинион)“

Додадени 29 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: jv:Saint-Denis, Réunion
с (r2.6.4) (Бот Додава: so:Saint-Denis)
с (Бот Додава: jv:Saint-Denis, Réunion)
[[it:Saint-Denis (Riunione)]]
[[he:סן-דני (ראוניון)]]
[[jv:Saint-Denis, Réunion]]
[[kl:Saint-Denis (Reunion)]]
[[ka:სენ-დენი (რეიუნიონი)]]
8.502

уредувања