Разлика помеѓу преработките на „Еленор Рузвелт“

Додадени 25 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: hu:Eleanor Roosevelt
с (Бот: козметички промени)
с (r2.7.1) (Бот Додава: hu:Eleanor Roosevelt)
[[la:Alienora Roosevelt]]
[[lt:Eleonora Ruzvelt]]
[[hu:Eleanor Roosevelt]]
[[nl:Eleanor Roosevelt]]
[[ja:エレノア・ルーズベルト]]
86.434

уредувања