Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Фудбалот во 1947 година“

с
r2.7.1) (Бот Додава: cs:Kategorie:Fotbal v roce 1947
с (r2.7.1) (Бот Додава: uk:Категорія:1947 рік у футболі)
с (r2.7.1) (Бот Додава: cs:Kategorie:Fotbal v roce 1947)
[[be-x-old:Катэгорыя:1947 год у футболе]]
[[bs:Kategorija:1947 u nogometu]]
[[cs:Kategorie:Fotbal v roce 1947]]
[[en:Category:1947 in association football]]
[[es:Categoría:Fútbol en 1947]]
86.434

уредувања