Разлика помеѓу преработките на „Богота“

Додадени 14 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ku:Bogota
с (r2.5.1) (Бот Додава: tet:Bogotá)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ku:Bogota)
[[sw:Bogota]]
[[ht:Bogota]]
[[ku:Bogota]]
[[lad:Bogota]]
[[la:Bogota]]
[[ro:Bogotá]]
[[qu:Bogotá]]
[[rue:Боґота]]
[[ru:Богота]]
[[rue:Боґота]]
[[sco:Bogotá]]
[[sq:Bogotá]]
86.434

уредувања