Разлика помеѓу преработките на „Вроцлав“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
jpg -> Herb_wroclaw.svg
с (Бот Додава: pnb:وروسلاو; козметички промени)
с (jpg -> Herb_wroclaw.svg)
|image_caption =
|image_flag = Wroclaw horizontal flag.svg
|image_shield = Herb wroclawHerb_wroclaw.jpgsvg
|pushpin_map = Полска
|pushpin_label_position = bottom
11

уредување