Категорија:Венецуела: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Додава: bi:Category:Venezuela
с (r2.6.4) (Бот Додава: hsb:Kategorija:Venezuela)
с (r2.6.4) (Бот Додава: bi:Category:Venezuela)
[[be:Катэгорыя:Венесуэла]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Вэнэсуэла]]
[[bi:Category:Venezuela]]
[[bs:Kategorija:Venecuela]]
[[br:Rummad:Venezuela]]
127.131

уредување