Ројтерс: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: kk:Рейтер
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: el:Reuters)
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Рейтер)
[[he:רויטרס]]
[[ka:Reuters]]
[[kk:Рейтер]]
[[ku:Reuters]]
[[lt:Reuters]]
127.230

уредувања