Разлика помеѓу преработките на „Општествени науки“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.6.1) (Бот Менува: bs:Društvene nauke
с (r2.6.5) (Бот Менува: fy:Sosjale wittenskip)
с (r2.6.1) (Бот Менува: bs:Društvene nauke)
[[ba:Йәмғиәт фәндәре]]
[[bar:Sozialwissnschåft]]
[[bs:DruštvenaDruštvene naukanauke]]
[[bg:Социални науки]]
[[ca:Ciències socials]]
1.410

уредувања