Додома: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ku:Dodoma
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: hi:दोदोमा)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ku:Dodoma)
[[kg:Dodoma]]
[[ht:Dodoma]]
[[ku:Dodoma]]
[[la:Dodoma]]
[[lv:Dodoma]]
86.434

уредувања