Игор Ѓузелов: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Менува: pl:Igor Ǵuzełow
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.6.4) (Бот Менува: pl:Igor Ǵuzełow)
[[it:Igor Gjuzelov]]
[[nl:Igor Gjuzelov]]
[[pl:Igor GjuzełowǴuzełow]]
[[ru:Гюзелов, Игор]]
127.214

уредувања