Разлика помеѓу преработките на „Харисбург (Пенсилванија)“

нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Инфокутија град во САД | тип = | име = Харисбург | официјал...)
 
==Наводи==
{{наводи}}
 
[[Категорија:Градови во Пенсилванија]]
[[Категорија:Главни градови на американските сојузни држави]]
 
[[en:Harrisburg, Pennsylvania]]