Разлика помеѓу преработките на „Ризница (Викимедија)“

с
r2.6.5) (Бот Додава: ilo:Wikimedia Commons
с (r2.6.4) (Бот Додава: ltg:Vikiteka)
с (r2.6.5) (Бот Додава: ilo:Wikimedia Commons)
[[Категорија:Проекти на Викимедија|Ризница]]
[[Категорија:Вдомување на слики]]
 
[[ltg:Vikiteka]]
 
[[af:Wikimedia Commons]]
[[hr:Zajednički poslužitelj]]
[[ig:Wikimedia Commons]]
[[ilo:Wikimedia Commons]]
[[id:Wikimedia Commons]]
[[ia:Wikimedia Commons]]
[[ku:Wikimedia Commons]]
[[la:Vicimedia Communia]]
[[ltg:Vikiteka]]
[[lv:Vikikrātuve]]
[[lt:Vikiteka]]
3.985

уредувања