Категорија:Венецуела: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: roa-tara:Category:Venezuela
с (Бот Додава: mrj:Категори:Венесуэла)
с (r2.7.1) (Бот Додава: roa-tara:Category:Venezuela)
 
[[Категорија:Држави во Јужна Америка]]
 
[[kbd:Категория:Венесуэлэ]]
 
[[af:Kategorie:Venezuela]]
[[he:קטגוריה:ונצואלה]]
[[jv:Kategori:Venezuela]]
[[kbd:Категория:Венесуэлэ]]
[[ka:კატეგორია:ვენესუელა]]
[[kw:Class:Veneswela]]
[[ht:Kategori:Venezwela]]
[[ku:Kategorî:Venezuêla]]
[[mrj:Категори:Венесуэла]]
[[lad:Katēggoría:Venezuela]]
[[la:Categoria:Venetiola]]
[[ms:Kategori:Venezuela]]
[[mdf:Категорие:Венезуела]]
[[ro:Categorie:Venezuela]]
[[mn:Ангилал:Венесуэл]]
[[nah:Neneuhcāyōtl:Venezuela]]
[[nn:Kategori:Venezuela]]
[[oc:Categoria:Veneçuèla]]
[[mrj:Категори:Венесуэла]]
[[mhr:Категорий:Венесуэла]]
[[pap:Category:Venezuela]]
[[pt:Categoria:Venezuela]]
[[crh:Kategoriya:Venesuela]]
[[ro:Categorie:Venezuela]]
[[rm:Categoria:Venezuela]]
[[qu:Katiguriya:Winisuyla]]
[[tl:Kategorya:Venezuela]]
[[ta:பகுப்பு:வெனிசுவேலா]]
[[roa-tara:Category:Venezuela]]
[[tt:Төркем:Венесуэла]]
[[tet:Kategoria:Venezuela]]
86.434

уредувања