Отвори го главното мени

Промени

Додадени 19 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: eu:Adrian VI.a
[[es:Adriano VI]]
[[eo:Adriano la 6-a]]
[[eu:Adrian VI.a]]
[[fa:آدریان ششم]]
[[fr:Adrien VI]]
34.422

уредувања