Владимир Висоцки: Разлика помеѓу преработките

Одземени 12 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.1) (Бот Менува: cs:Vladimir Vysockij
с (r2.6.4) (Бот Менува: ca:Vladímir Vissotski)
с (r2.6.1) (Бот Менува: cs:Vladimir Vysockij)
[[ca:Vladímir Vissotski]]
[[cv:Высоцкий Владимир Семёнович]]
[[cs:Vladimir Semjonovič Vysockij]]
[[cy:Vladimir Vysotsky]]
[[da:Vladimir Vysotsky]]
[[pt:Vladimir Vysotsky]]
[[ro:Vladimir Vîsoțki]]
[[ru:Высоцкий, Владимир Семёнович]]
[[rue:Володимир Высоцькый]]
[[ru:Высоцкий, Владимир Семёнович]]
[[simple:Vladimir Vysotsky]]
[[sk:Vladimir Semionovič Vysockij]]
1.410

уредувања