Универзитет: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: za:Dayoz
с (r2.7.1) (Бот Менува: war:Unibersidad)
с (r2.6.5) (Бот Додава: za:Dayoz)
[[arz:جامعه]]
[[ms:Universiti]]
[[ro:Universitate]]
[[my:တက္ကသိုလ်]]
[[nah:Huēyitlamachticalli]]
[[pl:Uniwersytet]]
[[pt:Universidade]]
[[ro:Universitate]]
[[qu:Yachay suntur]]
[[ru:Университет]]
[[uk:Університет]]
[[ur:جامعہ]]
[[za:Dayoz]]
[[vec:Università]]
[[vi:Đại học]]
4.013

уредувања