Виолина: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.1) (Бот Додава: kk:Скрипка
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: km:វីយោឡុង)
с (r2.6.1) (Бот Додава: kk:Скрипка)
[[ka:ვიოლინო]]
[[csb:Skrzëpice]]
[[kk:Скрипка]]
[[ku:Keman]]
[[la:Violina]]
1.410

уредувања