Разлика помеѓу преработките на „Борис ІІІ“

Додадени 79 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
(Одбиена последната промена (од 84.112.19.9) и вратена ревизијата 1860059 од Тиверополник)
[[Категорија:Починати во 1943 година]]
[[Категорија:Династија Сакс-Кобург и Гота (Бугарија)]]
[[Категорија:Погреби во Рилскиот манастир]]
 
{{Link FA|fr}}
Анонимен корисник