Разлика помеѓу преработките на „Магарешки атентати“

Додадени 16 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
(Немате bot коj да прави interwiki врска со bg-wiki.)
== Извори ==
<references/>
[[Категорија:Акции на ВМРО]]
 
[[bg:Магарешки атентати]]