Разлика помеѓу преработките на „Нема земја за старци“

с
r2.6.5) (Бот Додава: ko, sr Менува: fa, pt
с (Бот Додава: lv:Kur sirmgalvjiem nav vietas)
с (r2.6.5) (Бот Додава: ko, sr Менува: fa, pt)
[[en:No Country for Old Men (film)]]
[[es:No Country for Old Men]]
[[fa:جاییاین‌جا برایجای پیرمردها نیست (فیلم)]]
[[fr:No Country for Old Men]]
[[ko:노인을 위한 나라는 없다 (영화)]]
[[hr:Nema zemlje za starce (2007)]]
[[id:No Country for Old Men (film)]]
[[no:No Country for Old Men]]
[[pl:To nie jest kraj dla starych ludzi (film)]]
[[pt:No Country for Old Men (filme)]]
[[ro:Nu există țară pentru bătrâni]]
[[ru:Старикам тут не место (фильм)]]
[[sq:No Country for Old Men]]
[[sr:Нема земље за старце (филм)]]
[[fi:Menetetty maa]]
[[sv:No Country for Old Men (film)]]
1.372

уредувања