Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1008 година“

с
с (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1008 syntyneet; козметички промени)
с (r2.6.4) (Бот Додава: tt:Төркем:1008 елда туганнар)
[[fi:Luokka:Vuonna 1008 syntyneet]]
[[sv:Kategori:Födda 1008]]
[[tt:Төркем:1008 елда туганнар]]
[[te:వర్గం:1008 జననాలు]]
[[tr:Kategori:1008 doğumlular]]
126.807

уредувања