Разлика помеѓу преработките на „Список на метеорски дождови“

с
Бот: козметички промени
с (Бот: козметички промени)
 
{{DEFAULTSORT:Списак метеорских ројева}}
 
 
 
[[Категорија:Астрономија]]
[[Категорија:Сончев систем]]
[[Категорија:Небесни тела]]
 
 
 
[[bg:Списък на метеорните потоци]]
[[en:List of meteor showers]]
[[gl:Lista de chuvias de meteoros]]
[[ko:유성우 목록]]
[[it:Lista di sciami meteorici]]
[[lb:Meteorstréim]]
[[ja:流星群の一覧]]
[[ko:유성우 목록]]
[[lb:Meteorstréim]]
[[no:Liste over meteorsvermer]]
[[pl:Lista rojów meteorów]]
170

уредувања