Разлика помеѓу преработките на „Харис Кастанидис“

Додадени 3 бајти ,  пред 9 години
с
Бот: козметички промени
с
с (Бот: козметички промени)
{{Infobox Officeholder
|name = Харис Кастанидис
|honorific-suffix = <br /><small>[[Member of Parliament|MP]]</small>
|image = Charis_Kastanidis.jpg
|imagesize = 200px
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Кастанидис}}
 
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Политичари од ПАСОК]]
 
[[de:Charis Kastanidis]]
[[en:Haris Kastanidis]]
[[el:Χάρης Καστανίδης]]
[[en:Haris Kastanidis]]
[[fr:Háris Kastanídis]]
[[uk:Харіс Кастанідіс]]
170

уредувања