Разлика помеѓу преработките на „Ставрос Ламбринидис“

с
Бот: козметички промени
с (r2.7.1) (Бот Додава: el:Σταύρος Λαμπρινίδης)
с (Бот: козметички промени)
{{Infobox Officeholder
|name = Ставрос Ламбринидис<br /><small>Σταύρος Λαμπρινίδης</small>
|honorific-suffix =
|image =
 
{{DEFAULTSORT:Ламбринидис}}
 
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Министри за надворешни работи на Грција]]
170

уредувања