Разлика помеѓу преработките на „Смиља Митревска“

с
Бот: козметички промени
с (Брзо додавање категорија Живи луѓе (со користење на HotCat))
с (Бот: козметички промени)
{{наводи}}
== Надворешни врски ==
* [http://www.youtube.com/watch?v=4_PyJkgLXJk&feature=player_embedded#at=94 Дај ми надеж Цветници 1992]
* [http://www.youtube.com/watch?v=I1KzOw7v-KE Моминска клетва, Цветници 1993]
* [http://www.youtube.com/watch?v=3LeF6LJNpv8 Три години стана]
* [http://www.youtube.com/watch?v=-kzI232UtDc&feature=related Еј море, Илија]
 
[[Категорија:Македонски пејачи]]
 
[[Категорија:Скопјани]]
 
[[Категорија:Живи луѓе]]
170

уредувања