Разлика помеѓу преработките на „Сент Пол (Минесота)“

с
Бот: козметички промени
с (r2.7.1) (Бот Додава: sr:Сент Пол)
с (Бот: козметички промени)
 
== Видете уште ==
* [[Список на градови во САД по население]]
 
== Надворешни врски ==
[[ht:Saint Paul, Minnesota]]
[[ku:Saint Paul (Minnesota)]]
[[mrj:Сент-Пол (Миннесота)]]
[[la:Sanctus Paulus (Minnesota)]]
[[lv:Sentpola]]
[[no:Saint Paul (Minnesota)]]
[[oc:Saint Paul (Minnesòta)]]
[[mrj:Сент-Пол (Миннесота)]]
[[pnb:سینٹ پال]]
[[pl:Saint Paul]]
170

уредувања