Разлика помеѓу преработките на „Голем Корален Гребен“

с
r2.6.5) (Бот Додава: jv:Great Barrier Reef
(бришење текст преведен со Google Translate)
с (r2.6.5) (Бот Додава: jv:Great Barrier Reef)
[[it:Grande barriera corallina]]
[[he:שונית המחסום הגדולה]]
[[jv:Great Barrier Reef]]
[[krc:Уллу барьер риф]]
[[ka:დიდი ბარიერული რიფი]]
4.013

уредувања