Гренобл: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: pnb:گرینوبل
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: nap:Grenoble)
с (r2.6.4) (Бот Додава: pnb:گرینوبل)
[[nn:Grenoble]]
[[oc:Grenòble]]
[[pnb:گرینوبل]]
[[pl:Grenoble]]
[[pt:Grenoble]]
127.214

уредувања