Разлика помеѓу преработките на „Даб (Бучин)“

Одземени 2 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Инфокутија Археомак |име=Даб |слика= |опис= | lat_dir=N | lat_deg=41 | lat_min=24 | lat_sec=26 | lon_dir=E | lon_d...)
 
 
 
{{Инфокутија Археомак
|име=Даб