Разлика помеѓу преработките на „Андреас Ловердос“

Додадени 153 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
[[Категорија:Луѓе од Патрас]]
[[Категорија:Грчки министри]]
 
[[de:Andreas Loverdos]]
[[en:Andreas Loverdos]]
[[el:Ανδρέας Λοβέρδος]]
[[fr:Andréas Lovérdos]]
[[uk:Андреас Ловердос]]