Отвори го главното мени

Промени

Одземени 7 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: ia:Vulcano (deo)
[[hi:वुल्कन]]
[[id:Vulkanus]]
[[ia:Vulcano (mythologiadeo)]]
[[is:Vulcanus]]
[[it:Vulcano (divinità)]]
11.372

уредувања