Отвори го главното мени

Промени

Додадени 22 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: eu:Anastasio IV.a
[[es:Anastasio IV]]
[[eo:Anastazio la 4-a]]
[[eu:Anastasio IV.a]]
[[fa:آناستازیوس چهارم]]
[[fr:Anastase IV]]
34.422

уредувања