Разлика помеѓу преработките на „Маргица Антевска“

Додадени 44 бајти ,  пред 9 години
с
Брзо додавање категорија Живи луѓе (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија Кумановци (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија Живи луѓе (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Кумановци]]
 
[[Категорија:Живи луѓе]]