Разлика помеѓу преработките на „Пентагон“

Додаден 41 бајт ,  пред 10 години
с
с (Бот Менува: he:הפנטגון)
с (Бот Додава: be-x-old:Пэнтагон Менува: zh-min-nan:Ngó͘-kak-tāi-hā)
[[ast:Departamentu de Defensa de los Estaos Xuníos]]
[[bn:পেন্টাগন]]
[[zh-min-nan:PentagonNgó͘-kak-tāi-hā]]
[[be:Пентагон]]
[[be-x-old:Пэнтагон]]
[[bs:Pentagon]]
[[bg:Пентагон]]
85.496

уредувања