Разлика помеѓу преработките на „Балтимор“

Додадени 28 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: ilo:Baltimore, Maryland
с (r2.7.1) (Бот Додава: mrj:Балтимор)
с (Бот Додава: ilo:Baltimore, Maryland)
[[hi:बाल्टीमोर]]
[[hr:Baltimore, Maryland]]
[[roilo:Baltimore, Maryland]]
[[id:Baltimore, Maryland]]
[[ie:Baltimore]]
[[mr:बाल्टिमोर]]
[[ms:Baltimore]]
[[ro:Baltimore]]
[[nl:Baltimore (Maryland)]]
[[ja:ボルチモア]]
[[pl:Baltimore]]
[[pt:Baltimore]]
[[ro:Baltimore]]
[[qu:Baltimore (Maryland)]]
[[ru:Балтимор]]