Разлика помеѓу преработките на „Машка ракометна репрезентација на Исланд“

Создадена страница со: {{Infobox National handball team | Name = Исланд | Badge = | | Nickname = ''Strákarnir okkar'' („На...
(Создадена страница со: {{Infobox National handball team | Name = Исланд | Badge = | | Nickname = ''Strákarnir okkar'' („На...)
(нема разлика)