Разлика помеѓу преработките на „Кога лисјата паѓаат (ТВ серија)“

нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Менува: fa:برگ‌ریزان (سریال))
[[en:Yaprak Dökümü (TV series)]]
[[fa:برگ‌ریزان (سریال)]]
[[hr:Kad lišće pada (TV serija)]]
[[sr:Кад лишће пада (серија)]]
[[tr:Yaprak Dökümü (dizi, 2006)]]
Анонимен корисник