Разлика помеѓу преработките на „Никозија“

Додадени 22 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: ckb:نیکۆسیا; козметички промени
с (r2.7.1) (Бот Додава: fy:Nikosia (Syprus))
с (Бот Додава: ckb:نیکۆسیا; козметички промени)
[[Категорија:Главни градови во Европа]]
[[Категорија:Главни градови во Азија]]
 
[[Категорија:Градови во Кипар]]
 
[[sk:Nikózia]]
[[sl:Nikozija]]
[[ckb:نیکۆسیا]]
[[sr:Никозија]]
[[sh:Nikozija]]