Отвори го главното мени

Промени

Додадени 7 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.1) (Бот Менува: ia:Vulcano (mythologia)
[[hi:वुल्कन]]
[[id:Vulkanus]]
[[ia:Vulcano (deomythologia)]]
[[is:Vulcanus]]
[[it:Vulcano (divinità)]]
1.410

уредувања