Буада (округ): Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: vi:Buada
с (r2.6.4) (Бот Додава: mrj:Буада (кымдем))
с (r2.7.1) (Бот Додава: vi:Buada)
[[it:Buada]]
[[jv:Buada]]
[[mrj:Буада (кымдем)]]
[[lt:Buada]]
[[ms:Buada]]
[[ja:ブアダ地区]]
[[no:Buada]]
[[mrj:Буада (кымдем)]]
[[pl:Buada]]
[[pt:Buada]]
[[sv:Buada]]
[[uk:Буада (округ)]]
[[vi:Buada]]
[[zh:部亞達區]]
86.434

уредувања