560-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Бот Додава: yo:Ẹ̀wádún 560
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Брише: ksh:560-er Joohre)
с (r2.6.5) (Бот Додава: yo:Ẹ̀wádún 560)
[[tk:560ýý]]
[[uk:560-ті]]
[[yo:Ẹ̀wádún 560]]
[[zh-yue:560年代]]
[[zh:560年代]]
4.013

уредувања