1080-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 12 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: yo:Ẹ̀wádún 1080
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Брише: zh:1080年代)
с (r2.6.5) (Бот Додава: yo:Ẹ̀wádún 1080)
[[uk:1080-ті]]
[[vi:Thập niên 1080]]
[[yo:Ẹ̀wádún 1080]]
[[zh-yue:1080年代]]
4.013

уредувања