Разлика помеѓу преработките на „Зоранчо Шалевски“

Додадени 74 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
с (Бот: козметички промени)
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Шалевски}}
 
{{Македонска ракометна репрезентација}}
 
[[Категорија:Живи луѓе]]