1860-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 12 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: yo:Ẹ̀wádún 1860
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Брише: ksh:1860-er Joohre)
с (r2.6.5) (Бот Додава: yo:Ẹ̀wádún 1860)
[[vi:Thập niên 1860]]
[[wa:Anêyes 1860]]
[[yo:Ẹ̀wádún 1860]]
[[zh-yue:1860年代]]
[[zh:1860年代]]
4.013

уредувања