1480-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Бот Додава: yo:Ẹ̀wádún 1480
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Брише: ksh:1480-er Joohre)
с (r2.6.5) (Бот Додава: yo:Ẹ̀wádún 1480)
[[uk:1480-ті]]
[[vi:Thập niên 1480]]
[[yo:Ẹ̀wádún 1480]]
[[zh-yue:1480年代]]
[[zh:1480年代]]
4.013

уредувања